Zabawny i wspaniały projekt

Silly U to słodki, zabawny i stylowy świat, który wpływa zarówno na dziecięcą wyobraźnię, jak i na gusta rodziców dzięki nowoczesnemu wzornictwu i pięknym materiałom. Urocze produkty zachęcają zarazem do zabawy, śmiechu, przyjaźni, nauki i integracji.

Silly U to zabawki, wystrój wnętrza, naczynia i wszystkie inne rzeczy, które otaczają dziecko w Twoim domu.

Silly U stworzyła duńska projektantka Helene Hjorth. Helene sama jest nowoczesną i stylową matką czwórki dzieci. Zainspirowana zarówno codziennym życiem w rodzinie oraz sztuką i podróżami po całym świecie. Helene Hjorth ma proste podejście do tworzenia produktów dla dzieci: każdy element musi zarówno zachęcać do zabawy, gry oraz komponować się z wnętrzem domu. To unikalne podejście spełniają wszystkie produkty Silly U. Helene ma doświadczenie w projektowaniu produktów bezpiecznych dla dzieci i zapewnia najwyższą jakość ich produkcji.

Marka Silly U jest opracowywana i produkowana w partnerstwie z duńskim producentem zabawek Maki, znanej z wysokiej jakości zabawek z drewna. Maki wspiera unikalny świat Silly U swoim doświadczeniem w produkcji i wiedzą na temat jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty Silly U posiadają najwyższe standardy.

Koncept 01 Koncept 02 Koncept 03 Koncept 04 Koncept 05 Koncept 06

kodowanie: Agencja interaktywnaArt Delarte