O marce KidCo

Pierwsza bramka marki KidCo miała swoją premierę jesienią 1992 r. Firma jest wyspecjalizowana w marketingu, dystrybucji i produkcji ekskluzywnych towarów konsumpcyjnych.

Podstawą oferty produktowej KidCo jest kompletna, precyzyjnie zaprojektowana i skonstruowana linia bramek ochronnych. The Gateway®, pierwszy model bramki KidCo, była zupełnie nową koncepcją montowania konstrukcji bramek. Wszystkie bramki KidCo przeszły testy bezpieczeństwa ASTM.

KidCo oferuje szeroki asortyment produktów do domu, które mają zapewnić dziecku większe bezpieczeństwo. Każdy opatentowany produkt posiada funkcje i zrobiony jest z najwyższej jakości surowców.

W 2001 r. firma KidCo rozpoczęła produkcję serii poświęconej zdrowemu żywieniu. Przenośny Food Mill jest hitem na rynku żywienia niemowląt. Są to łatwe i wygodne w użyciu produkty do przygotowywania świeżych i domowych posiłków dla dzieci. W 2005 r. KidCo stworzył pełną linię produktów do naturalnego karmienia. BabySteps ™ został wprowadzony, aby pomóc rodzicom w dostarczaniu dzieciom pełnowartościowych i zdrowych posiłków.

KidCo już od 20 lat jest liderem rynkowym w swojej branży i zapewnia najwyższy poziom obsługi klientów zarówno sprzedawcom, jak i konsumentom.